close
تبلیغات در اینترنت

راه های افزایش بازدید وبلاگ


درباره سايت درباره سايت
سلام با تبادل لینک هوشمند و خودکار در این سایت میتوانید باعث افزایش رنک گوگل و امار خود باشید اگر بعد از تبادل لینک لینک سایت خود را مشاهده نکردید صفحه را دوباره بار گزاری کنید

آرشيو آرشيو

1395

1394

1391

1390


جستجوگر پيشرفته سايت

هیتر جت


هیتر,هیتر تابشی,جت هیتر,هیتر سقفی,بخاری فن دار,بخاری کارگاهی,هیتر موشکی,جت هیتر مرغداری,هیتر گلخانه,هیتر کارخانه,heater,هیتر گازی,هیتر گازوئیلی سیستم های گرمایشی تولید شده در گروه صنعتی صبا هواساز در مدل های هیتر، جت هیتر ،هیتر موشکی،یونیت هیتر،هیتر کابینتی ،کوره هوای گرم و بخاری صنعتی ساخته و به بازار عرضه می شوند با پیاده سازی آخرین تکنولوژی های صنایع گرمایشی و الگو برداری از سیستم های گرمایشی اروپایی با کیفیت بالا و مصرف کم انرژی باعث ایحاد تحول در سیستم های گرمایشی کشور شده اند. تنوع مدل،تنوع ظرفیت و هم چنین قابلیت سفارشی سازی سیستم های گرمایشی از دیگر امتیازاتی است که گروه صنعتی در اختیار مشتریان خود قرار می دهد جت هیتر یا همان هیتر موشکی یکی از پرفروش ترین محصولات گروه صنعتی می باشد که در مدل گازی،گازوئیلی و دوگانه تولید می شوند.هیتر جت-هیتر موشکی - در مدل های دود کش دار و بدون دودکش و دو موتوره تولید می شود.

هیتر
هیتر تابشی
جت هیتر
هیتر سقفی
بخاری فن دار
بخاری کارگاهی
هیتر موشکی
جت هیتر مرغداری
هیتر گلخانه
هیتر کارخانه
heater
هیتر گازی
هیتر گازوئیلی
یونیت هیتر
هیتر کابینتی
کوره هوای گرم
بخاری صنعتی
هیتر چیست
هیتر صنعتی
تولید هیتر
فروش هیتر
قیمت هیتر کابینتی
هیتر موشکی مرغداری
بخاری گازی فن دار
بخاری تابشی سقفی
بخاری صنعتی گازدار
بخاری تابشی
هیتر جت

یونیت هیتر (به انگلیسی: Unit heater) دستگاهی است که ار آن برای گرم کردن فضاهای بزرگ نظیر سالنهای سرپوشیده، سالن‌های کارخانجات و ... استفاده می‌شود.

یونیت هیتر از قسمتهای زیر تشکیل شده است:

کویل با لوله‌های پره دار که در داخل آن آب گرم، داغ و یا بخار به عنوان حامل انرژی حرارتی جریان دارد بر حسب نوع یونیت هیتر ممکن است کویل صاف، مکعبی شکل، گرد و یا دایره‌ای شکل باشد.
پروانه و یا فن که وسیله عبور دادن هوا از کویل و به جریان انداختن هوا در داخل فضای گرم شونده را بر عهده دارد. این فن بر حسب ظرفیت و فشار هوادهی ممکن است از نوع ملخی و یا سانتریفوژ باشد.
پره‌های جهت دهنده هوا که بوسیله آنها می‌توان هوای خروجی از یونیت هیتر را به قسمتهای مختلف محل گرم شونده هدایت کرد
کابینت و یا محفظه که پروانه و کویل در داخل آن و پره‌های جهت دهنده هوا بروی آن نصب شده است.
مقدار حرارتی که یک یونیت هیتردر مدت زمان ۱ ساعت در فشار هوای ۱ اتمسفر با درجه حرارت ورودی ۲۰۰ درجه فارنهایت و افت درجه حرارت ۲۰ درجه فارنهایت و درجه حرارت هوای ورودی به کویل ۶۰ درجه فارنهایت به محیط منتقل می‌کند اگر بدون کانال باشد قدرت حرارتی استاندارد نامیده می‌شود.راه های افزایش بازدید وبلاگ


راه های افزایش بازدید وبلاگ

اگر مي خواهيد که سايت شما چسبناک باشد، يعني بازديدکنندگان آن، مجددا به آن مراجعه کنند، بايد استراتژي مشخصي داشته باشيد.شما بايد بدانيد که ماهيت سايت شما، به چه چيزي براي جذب دوباره بازديد کننده ، نياز دارد.

بدون در نظر گرفتن اينکه شما با سايت خود چه مي کنيد، شما به محتوي مناسب و متغير که براي بازديد کننده سايت شما مهم است، نياز داريد. محتواي سايت بايد زمان بندي شده، متناسب و هماهنگ با تم سايت شما باشد. و چيزي با ارزش به بازديد کننده ارائه کند. برخي از استراتژي ها در زير آورده شده اند.

- تشخيص اينکه چه چيز جديد يا مبتکرانه در ارتباط با سايت شما وجود دارد.
- چه چيزي را مي توانيد ارسال کنيد که بازديد کننده کنجکاو را بازگرداند.
- محصول جديد، خبر جديد، يا مقاله جديد، مخصوصا که دنباله دار باشد.
- جايزه جديد يا مسابقه اي براي برنده شدن .
- امكان دانلود مطالب بصورت رايگان
- درج مقالات آموزشي
- درج اخبار روز
- درج اطلاعات مفيد مثل : نرخ سكه ، طلا ارز و ....
- به روز رساني سايت

به موارد مختلف فکر کنيد و ببينيد چه چيزي در ارتباط با سايت شما وجود دارد.

به بازديد کنندگان راهي براي برنده شدن نشان دهيد. يک چيز مجاني يا تخفيف ويژه که بتوانند برنده شوند. شما حتي ممکن است هداياي يک شرکت ديگر را که آرم آن هم روي هدايا حک شده را قرار دهيد و نام برندگان را در سايت خود اعلام کنيد تا بازديد کنندگان به سايت شما بازگردند. برندگان را به روز رساني کنيد .


راهي براي جمع آوري آدرس پست الکترونيک بازديد کنندگان، مثل نظر سنجي در مورد سايت يا محصول خاص و يا دفتر يادبود سايت، و يا سوالات ساده که جواب دهند و به نحوي آدرس آنها را جمع آوري کنيد. شما بعدا مي توانيد به مناسبتهاي مختلف با آنها مکاتبه کنيد. حتما به آنها شانس حذف از ليست خود را بدهيد و مطمئن باشيد اگر اطلاعات سايت شما مفيد باشد، آنها هيچگاه از ليست شما خارج نخواهند شد.

از بازديد کنندگان سايت خود بخواهيد که سايت را به دوستانشان معرفي کنند و بابت اين موضوع به آنها جايزه بدهيد. به آنها ثابت کنيد که براي شما با ارزش هستند و شما به آنها توجه داريد. دليلي براي معرفي سايت شما به ديگران را به بازديد کننده سايت خود بدهيد. به بازديد کننده، دليل و امکان Bookmark کردن سايت خود را بدهيد.

بازي جديد، قيمت بازار بورس، اخبار و اطلاعات متغير را به بازديد کننده ارائه دهيد تا آنها بازگردند و سايت شما را بازديد کنند. سايت خود را همواره به روز رساني کنيد تا آنها به شما اعتماد کنند و مجددا به سايت شما مراجعه کنند.

قسمتي براي جواب دادن به سوالات كاربران خود بگذاريد و حق انتقاد و پيشنهاد به آنها بدهيد . از انتقادات سازنده آنها استقبال كنيد . به نظرات كاربران خود اهميت دهيد اگر براي شما پيام دادند به پيام آنها حتما جواب دهيد اهميت ندادن به پيام كاربر يعني اهميت ندادن به او و فرار كاربر از سايت شما !!!

از كاربران خود آگهي تبليغاتي بسازيد !! كاري كنيد كه آنها اتوماتيك سايت شما را به بقيه پيشنهاد كنند . يا مطالب سايت شما را براي استناد و ماخذ استفاده كنند . از درج مطالب تكراري و طولاني خودداري كنيد . سعي كنيد سايتتان جامع و كامل باشد .

استفاده از گرافيك سنگين كه باعث دير لود شدن سايت ميشود بپرهيزيد اينجوري كاربر عطاي سايتتان را به لقايش ميبخشد .!! سايت را شلوغ نكنيد . استفاده از بنرهاي گوناگون و عكسهاي در هم و بر هم باعث سردرگمي كاربر شده و موجبات فرار او را فراهم ميآورد .

براي سايت خود زحمت بكشيد . مرتب سايت را به روز رساني كنيد و مطالب كهنه و قديمي را با مطالب جديد و نو عوض كنيد تا كاربر هر روز منتظر مطالب جالبتر ، جذابتر و زيباتر از طرف شما باشد .

امكاني را فراهم آوريد تا كاربر بتواند مطالبي را كه به نظرش مفيد است برايتان ارسال كند. شما نيز به نوبه خود با ذكر نوسنده مطالب او را تشويق به ارسال مطالب تازه تر نماييد .

افزايش بازديد سايت به نكات مختلفي بستگي دارد شايد راه هاي ديگري به نظر شما برسد كه كاملا عملي و علمي باشد .

با اميد آنكه همه سايتها و وبلاگهاي ايراني از افزايش بازديد مطلوبي برخوردار باشند .ارسال شده در : شنبه 13 خرداد 1391 - توسط : ابولفضل قنبری
بازديد : 592 بار نظر دهيد! [ ]


نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی

پيوند ها پيوند ها'

تبادل لينک تبادل لينک تبادل لينک تبادل لينک

 • فروشگاه اینترنتی دی وی دی های آموزشی

  کانال تلگرام شهرها

  فروش گیفت کارت گوگل پلی

  انجام پایان نامه کارشناسی

  سرور مجازی آمریکا

  خرید فیلتر شکن

  پرورش بلدرچین

  بهترین سایت مد و زیبایی

  خرید جم کلش رویال

  چاپ کاتالوگ و بروشور

  جی پی اس گارمین

  اخبار فوتبال

  رمضان سال 95

  تشریفات

  دانلود آهنگ جدید

  خرید بازی

  فروش دوربین مداربسته

  ترخیص کالا از گمرک

  شرکت حفاظتی و مراقبتی

  دانلود فيلم
 • بک لينک بک لينک